Oled Kuulnud Väljendit, Et Julge Hundi Rind On Rasvane?

Taoliste lisatasude tõttu on tihtipeale targem laenuperioodi pikendamist vältida. Siit leiad parimad pakkumised. TF Bank laenud on Eesti kõige soodsamad laenud. Sageli panevad tarbijad end ise keerulisse olukorda, kui hindavad enda reaalselt maksevõimet tugevalt üle ning sellest tulenevalt on kiirlaenud läbi meedia saanud endale külge negatiivse kuvandi.

Sellise miinus neutraliseerimiseks peaks klient endale võtma aega ja analüüsima erinevaid turul olevaid pakkumisi või tehes see veelgi lihtsamaks – valige üks 5 usaldusväärsest laenuandjast, millel on turu kõige atraktiivsemad tingimused. Neist räägime neist käesoleva artikli lõpus. Mitte kõik laenufirmad ei paku Eestis krediidikonto avamise võimalust aastastele, kuid soovi korral võivad noored otsida endale laenuandja, kes on valmis avama krediidikonto ka aastastele.

Kui klient ei täida oma krediitkontoga seotud kohustusi on ettevõttel õigus see sulgeda. Sellepärast on oluline enne krediidikonto avamise taotlemist, esmalt hinnata oma rahalisi võimalusi. Jah, see pole kiirlaen, mille eest peate maksma täpselt graafiku järgi, kuid miinimumsumma olete siiski igakuiselt kohustatud tagastama. Krediidisuhete tekkimisel ei teki mõlemad osapoolel ainult õigused, vaid ka kohustused.

Vaatamata oma populaarsusele hakkavad kiirlaenud ja väikelaenud järjest enam osa oma turust krediidikontodele loovutama, mida laenuvõtjatele kõige sagedamini avatakse. See ei toimu juhuslikult, sest iga asja järgimiseks on tavaliselt ka mõjuv põhjus. Praegu vaatleme peamisi erinevusi Eesti krediitkonto kiirlaenude ja väikelaenude vahel. Enne krediidikonto ja kiirlaenu oluliste erinevuste loetlemist tasub öelda, et sellist tüüpi laenudel on palju ühiseid jooni.

Igaühe suhtes saabub nõusolek suhteliselt kiiresti ning te ei pea esitlema suurt hulka dokumente, kulutama oma aega krediidiasutuste kontoreid külastades, jne. Kõik, mida vajate vormistamiseks vaja on internetiühendusega arvuti, Eesti pangas avatud arveldusarve, samuti mobiilinumber ja e-mail. Tagatist ega käendust ei. Siiski antakse kiirlaenu väikestes summades ning isegi need on piiritletud. Kõik laenud, mille tähtaeg on pikem on juba väikelaenud.

Seda aga ainult juhul, kui sa suudad vastu pidada ning ei ole üks esimesi allaandjatest.

Siiski on olemas ka erandeid. Krediitkontoga on sama moodi, sest võidakse nõustuda nende suuremate summadega ja laenu tagasi maksmise tähtaeg võib ulatuda kuni 36 kuuni. Seda aga ainult juhul, kui sa suudad vastu pidada ning ei ole üks esimesi allaandjatest. Oled kuulnud väljendit, et julge hundi rind on rasvane? See tähendab, et sa pead olema julge ja ettevõtlik, et kõigega toime tulla ning loodetavasti lõpuks siis oma töövilju ka nautida.

Aegade jooksul ei ole arenenud mitte ainult tehnoloogia, vaid ka inimene. Ja meie arengu ajal on keha õppinud ühte asja: kuluta nii vähe energiat kui võimalik, tule toime nii lihtsate tegevustega kui sa saad. Iseenda tööle sundimine, et pikas plaanis töövilju maitsta, on mõnes mõttes täiesti vastupidine sellele, mida meie esivanemad on õppinud.

Taaskord on see üheks põhjuseks, miks see kuidas teenida raha internetis võib ületamatuks raskuseks osutuda. Terve meie keha räägib vastu pingutamisele, pikkadele töötundidele ja stressile. Keha näeb selles ohtu ja tahab meid selle kõige eest päästa. Kui me aga lubame end päästa, siis me ei jõuagi mitte kuskile.

Kogu aeg alla andes või olles ääretult pettunud, sest midagi ei tulnud välja selliselt nagu me lootsime, tekitame me iseendale probleeme. Ja täiesti ausalt öeldes, iga inimene on iseenda suurim vaenlane. Me oleme harjunud oma eluga nii nagu see on. Meil on mugavustsoon, kus me tunneme end kindlalt ja kuigi osa meist võib tahta sellest välja murta, siis teine osa meist võitleb sellele täie jõuga vastu.

Samal põhjusel on ka sõltuvustest lahtisaamine ja halbadest kommetest loobumine raske. Me ei taha seda teha, sest see on raske. Aga kui meil on unistus, siis me peame eesmärgid paika panema ning nende poole teele asuma. Ja seda hoolimata sellest, et raske on. Iga aasta on uus alguses ning me anname endale tonnide kaupa lubadusi.

Ma võtan kaalust 5kg alla. Ma hakkan trennis käima. Ma värvin juuksed ära. Sellele kõigele aitab kaasa interneti vahendusel taotlemise võimalus. Nimelt saab kõikide Eesti laenuandjate pakkumisi taotleda otse interneti kaudu, täites vaid lühikese taotlusvormi. Seda saab teha isegi nutitelefoni kaudu. Illustreerides kiirlaenude olemust veelgi rohkem – põhimõtteliselt võid sa kiirlaenu taotleda poe uksest sisse minnes ning saada laenuraha kätte järjekorda jõudmise ajaks.

Ka kiirlaene on mitu erinevat liiki.

Muidugi on ka kiirlaenu kiirusel omad piirangud ja nagu iga laenu puhul on kiirlaenudel teatud tingimused, millele pead vastama. Siiski on selge see, et kiirlaenud esindavad oma nime täiuslikult. Ükski teine väikelaen ei saa sellele isegi lähedale. Ka kiirlaene on mitu erinevat liiki. Taolised laenud on loodud reklaampakkumisena uutele klientidele ning võimaldavad laenata ilma igasuguste laenukuludeta.

Seega võid euro laenamisel saada võimaluse ka tagasi maksta täpselt eurot. Ainus lisatasu, mis võib kaasneda taolise laenuga, on ühe või kahe euro suurune laenutasu. Lisaks intressivabadele laenudele on olemas veel sms-laenud , mida saab samuti liigitada kiirlaenude hulka. Nagu nimestki võib arvata, on tegemist laenudega, mida saab taotleda mobiilisõnumi teel.

Siin on mõned olulisemad omadused, mis iseloomustavad kiirlaenusid. Nüüd, kus sa tead, millised on kiirlaenud üleüldiselt, on aeg vaadata ka lähemalt, kes üldse kiirlaenu saavad. Tingimused võivad varieeruda ka siinkohal, kuid põhimõtteliselt jääb tingimuste põhiosa siiski samaks. Siin on mõned enim levinud nõudmised, millele peaksid sa laenusoovi korral vastama:. Kui vastad aga kõikidele nendele tingimustele, ei tohiks kiirlaenu saamisega olla muret. Kindlasti peaks enne laenutaotluse tegemist tingimused läbi lugema – pole ju mõtet aega kulutada taotluse täitmisele, kui sa ei vasta laenufirma nõudmistele niikuinii.