Maksimum 10 Oleks ühest Kohast Saanud

Nõuded: Kontoväljavõte viimase 6 kuu kohta Alates 22a. Ainult eraisikule Maksehäired puuduvad Alaline elukoht Eesti Vabariigis. Eesti Vabariigis alaliselt elav sissekirjutust omav eraisik Pole maksehäireid. Nõuded: Alates 21a. Eesti kodanik või Sul on elamisluba Igakuine netosissetulek on vähemalt eurot.

Nõuded: Tuvastamine. Nõuded: Alates 19a. Alaliselt Eesti elav sissekirjutust omav eraisik Tegutseva panga arvelduskonto Kehtiv dokument Rahvastikuregistris kindel aadress Regulaarne sissetulek palk, pension, vanemahüvitis või muud toetused Boonuslaenu ei saa taotleda olemasolevad Ferratum Bank p. Nõuded: Isiku tuvastamine Alates 18a. Nõuded: Alates 20a. Info kiirlaenude kohta uuendatakse iga kuu ning sisaldab kõige aktuaalsemaid andmeid.

Külli Kasak ütleb:. Tarmo Maiste ütleb:.

44finance Eesti finantseerija, töötan pangas. Postitatud Merje Kõrts ütleb:. Külli Kasak ütleb:. Tarmo Maiste ütleb:. Keegi ei andnud laenu. Reili Love ütleb:. Sirje Agukas ütleb:. Helo Kiristaja ütleb:. Soovitud 20 ei saanud keegi anda. Maksimum 10 oleks ühest kohast saanud. Näiteks peaks nii laenuandja kodulehel kui ka mitmetel erinevatel laenude võrdlemist pakkuvatel kodulehtedel põhilised laenutingimused kirjas olema.

Kindlasti tasub otsida näiteid laenatavatest ja tagasimaksete summadest. Kui hakkad laenu võtma, tasub kaaluda mitmeid erinevaid tegureid, mitte ainult intressi. Üks oluline on lepingu sõlmimise tasu, mis võib väga erinev olla. Intress alates Enne laenu võtmist võtke pisut aeg aja tutvuge kõigi laenude ja nende tingimustega põhjalikumalt, sest nii on teil lõpliku valiku tegemine palju kergem.

Lisaks leiate nii kindlasti teie vajadustele ja võimalustele kõige paremini sobivama laenu, mille maksmine on soodne ja teile vastuvõetav. Kui sa tahad aga saada sularahas laenu, siis võid kaaluda neid kolme kiirlaenufirmat, kelle valikus on kiirlaenud, mida väljastatakse nii sularahas kui ka pangakontole. Sularahas kiirlaenud on nagu tavalised kiirlaenud – laenu taotlemine toimub täpselt samamoodi ning ka laenu saamise tingimused on samad.

Ainus, mis erineb, on see, kuidas laenuraha kätte saad. Laenu taotlemiseks tuleb täita taotlus laenuandja kodulehel. Smsraha ja Smsmoney korral saad taotluse teha ka Maximas , mis muudab toimingu sedavõrd hõlpsamaks, kui Maxima on juhtumisi sinu kodupood. Laenutaotluse tegemisel saad valida, kuidas sulle laenusumma väljastatakse: kas arvelduskontole või sularahas. Kui soovid saada kiirlaenu sularahas, siis väljastatakse rahasumma Omniva postkontoris rahakaardi näol.

Pärast positiivse laenuotsuse saamist saadetakse sulle Omnivast teade, et sinu nimele on rahakaart ning selle kätte saamiseks pead pöörduma postkontorisse isikut tõendava dokumendiga. Sularahas laenu saab tagasi maksta samuti sularahas Omniva postkontoris. Pakutakse nii kiirlaene kui ka väikelaene ning vastuse laenutaotlusele saab 1 minutiga. Kõik laenud saab eraisikutelt.

Järgnevalt leiad vastuse enim levinud kiirlaenude küsimustele ja probleemidele. Kui mõni vastus jääb selgusetuks või ei saa mõnele küsimusele vastust, siis saatke julgelt kiri klienditugi kiirlaenud Või siis näiteks krediitkaardid. Võttes refinantseerimislaenu saad tasuda kõik oma vanad kohustused ning tegeleda igakuiselt ainult ühe laenuga. Just nagu väikelaenu puhul, hakkab laenuvõtja kiirlaenu puhul maksma intresse kogu laenusummalt olenemata sellest, kas ta kasutas neid vahendeid või need jäid lihtsalt tema kontole seisma.

Nagu termin väikelaen viitab, on kiirlaenude ja väikelaenude puhul tegemist üsna väikeste summadega. Enamjaolt ulatuvad kiirlaenude summad tuhande või paari tuhande euroni. Kõige vähem on võimalik laenata 50 eurot või eurot, olenevalt laenuandjast. Kiirlaenude puhul on levinud paarisaja kuni euro laenamine, kuna eurot võib olla juba mõistlikum laenata tarbimislaenu kaudu. Laenates konkreetse laenuandja juurest esimest korda, ei pruugi saada laenu rohkem kui eurot või vähemgi.

Selline piirang on loodud eelkõige selle jaoks, et hinnata laenuvõtja maksevõimekust. Kui esimene laen suudetakse õigeaegselt tagasi maksta ilma probleemideta, kasvab laenulimiit ning siis saab juba laenata suuremaid summasid. Kui vajad aga koheselt üle euro suurust laenu, on targem pöörduda tarbimislaenude või tagatisega laenude poole, kus laenusumma sõltub tagatisvara väärtusest või käendaja olemasolust. Üks kiirlaene iseloomustavaid omadusi on lühikesed tagasimakse perioodid.

Kiirlaenud on erilised ka intressisummade poolest. Laenufirmad väljastavad tihti eripakkumisena kiirlaene vaid paari euro suuruse lisatasuga, mis on ka suuresti üks kiirlaenude eeliseid, ent mida pikemaks perioodiks kiirlaenu võtta, seda suurem on intressisumma. Seetõttu on soovitatud kiirlaenu võtta maksimaalselt 3 kuuks – see on optimaalne periood, mis on laenuandja jaoks võrdlemisi soodne. Kuna kiirlaene väljastatakse tavaliselt arvelduskontole, toimub ka summa tagastamine samamoodi.

Mõned laenufirmad annavad aga kiirlaenu ka sularahas rahakaardi abil. Selliseid kiirlaene saab tasuda samuti rahakaardi abil Omniva postkontoris ning alati on võimalik pöörduda isegi laenuandja kontorisse. Sularahas laenamine on väga diskreetne ja sobib hästi neile, kes ei soovi tehingust jätta jälge oma arvelduskontole erinevatel põhjustel, tihti eelkõige selleks, et hiljem pangalaenu taotledes jätta pangale parem mulje. Sarnaselt teistele laenuliikidele saab ka kiirlaene ja väikelaene pikendada.

Selle jaoks tuleb teha laenulepingu pikendamise taotlus, mis läheb maksma paarkümmend eurot. Laenulepingut ei saa aga pikendada eriti kaua – tavaliselt saab pikendust 5, 15 või 30 päeva, seega pikendamist taotledes peaksid olema veendunud, et saad kindlasti hiljem summa tagastada. Kui tasud suuremat kiirlaenu, on võimalik, et laenuandja võimaldab ka maksepuhkust. Maksepuhkuse taotlemise tingimused erinevad laenuandjate vahel, ent tavaliselt saab maksepuhkust paar kuud. Ka selle taotlemine on lisatasu eest. Maksepuhkust ja laenulepingu pikendamist saab taotleda üksnes siis, kui oled eelnevalt makseid korralikult tasunud ning pole juba võlgnevustesse jäänud.

Seda on võimalus teha nii laenukontoris kohapeal kui ka Omniva postkontorites.

Kusjuures enda kohta käivate päringute tegemine on tasuta. Kui kiirlaenude vajadus on esmakordne, on sul tarvis läbi teha isikutuvastus ehk oma identiteedi kinnitamine esimesel laenamisel. Seda on võimalus teha nii laenukontoris kohapeal kui ka Omniva postkontorites. Arvestama peaks üksnes isikutuvastuse protsessiga, mis aga ei võta samuti rohkem aega kui pool tundi. Maksehäirete korral pole võimalik laenu saada.

Sellepärast tekitavad taolised teenused enamiku Eesti ühiskonna jaoks negatiivseid emotsioone ja vaenulikku suhtumist võlausaldajatesse. Igaühel on omad põhjused ja olukorrad, kus võib tekkida vajadus rahalise laenu järele. Hoolimata asjaolust, et antud kategooria laenu tüüpidel on palju ühist, on ka mõned erinevused, mida tuleks otsustamisel arvesse võtta.