Kas On Võimalik Võtta Intressita Kiirlaenu?

Antud toiming on kohustuslik vastavalt Rahapesu ja terrorismi tõkestamise seadusele. Isiku tuvastamiseks tuleb pöörduda kas Omniva postkontorisse või laenufirma kontorisse, kus on vaja täita väike vorm ja märkida oma isikut tõendava dokumendi number. Peale seda toimingut kantakse su arvelduskontole soovitud laenusumma.

Juhul, kui nii sinul kui laenufirmal on samas pangas arvelduskonto, saad sa laenusumma juba minuti jooksul! Erinevate pankade korral võib ülekanne võtta pisut kauem – paar tundi kuni päevake.

See tähendab, et laen maksehäirega ilma tagatiseta ei tasu võtta lühiajaliste lõbustuste jaoks nagu nädalavahetusel pidutsemine või uue bränditoote ostmine, vaid üksnes eesmärkidel, mis on sinu jaoks märgilise tähendusega või praktilised.

Pulmapidu on hea rakendus kiirlaenule, kuna tegemist on ühekordse sündmusega elus, klubis pidutsemine nädalavahetusel ei ole aga kasulik otstarve laenule, kuna ei paku pikaajalisi mälestusi. Loomulikult seetõttu, et iga võlausaldaja peamiseks eesmärgiks on ju käibe ja eelkõige kasumi tekitamine.

Kogu selle virrvarri tõttu nimetavad osad pangad väikelaen isegi hambaravilaenuks.

Teadupärast teenibki pank raha välja laenates kasumit ning seda tuleb kindlasti meeles pidada. Tavaliselt on ka heaks lahenduseks laenuotsus pereliikmega läbi arutada, kui enda mõistus enam ei jaga.

Kogu selle virrvarri tõttu nimetavad osad pangad väikelaen isegi hambaravilaenuks. Samas tundub kummaline, et reklaamitakse finantskohustusi naljaga sõnumiga välja ja ometi pole laenusummad väikesed. Kõige tavalisemalt toimib laenu võtmine järgmiselt: esimeseks sammuks on registreerimine ja enda isiku tuvastamine.

Teistel juhtudel tuleb esmakordselt teostada isikutuvastus postkontoris või isegi R-kioskis. Seejärel sisestad soovitud laenusumma ja tagasimakseperioodi. Peale seda on vaid vaja oodata vastust ning mõne laenupakkuja puhul saab laenu juba kätte 15 minutit jooksul.

Laenuandjatel on seadusest tulenevalt kohustud esmakordsel laenamisel kontrollima isikusamasust. See tähendab, et enam ei pea minema laenuandja enda esindusse, postkontorisse või R-kioskisse. Mistõttu on võimalik kiirlaenu taotleda ka ilma kodust lahkumata.

Loomulikult soovid sa leida võimalikult soodsat laenu ja siin on meie teenus sulle abiks – me aitame võrrelda laene ja erinevaid laenuandjaid, et leida sulle parimaid kiirlaene. Kiirlaenud olid varem tuntud enda hirmuäratavalt kõrgete intressimääradega. Kuid tänapäeval on olukord muutunud ja mitmed laenuandjat pakuvad üllatavalt soodsaid võimalusi.

Paremateks näideteks on kodu remont erakorralistel juhtudel tulekahju, veekahjud vms , kodumasinate soetamiseks pesumasin, elektripliit , ravikulud või ootamatult rikki läinud auto. Selle asemel, et aga kannatada vaikselt rahahäda käes, võid appi kutsuda kiirlaenu. Räägime lähemalt, mille poolest on kiirlaenud erilised ning kuidas kiirlaenu taotleda hõlpsalt.

Kiirlaenud , nagu nimigi vihjab, on laenud, mis laekuvad väga kiiresti ning kus tavapärane pikk laenuprotsess jääb täiesti ära. Sellised laenud, mida kutsutakse ka nö palgapäevalaenudeks, on iseenesest olemuselt väikelaenud , kuid kiirlaene iseloomustab eelkõige igasugune tagatise puudumine ja laenusumma väljastamine juba samal päeval. Rääkides kiirusest, siis erinevalt traditsioonilistest laenudest vastatakse su laenutaotlusele põhimõtteliselt kohe.

On väga tavaline, et ainus laenu lisakulu ongi fikseeritud intressimäär. Seetõttu on laenu kulukust väga lihtne mõista ning laenu taotlemisel ei teki sulle ka mingeid lisakulusid – enamjaolt ei ole kiirlaenul isegi laenulepingu sõlmimise tasu. Kiirlaenude populaarsus on tunduvalt tõusnud just viimastel aastatel, kuid tegelikult on need olnud populaarsed alati.

Selle põhjuseks on vaieldamatult kiirem ja käepärasem laenutaotluse protsess võrreldes pankade keeruka ja pikaajalise protsessiga. Kujuta ette olukorda, kus sul läks auto reede õhtul katki ning saaksid sõiduki viia laupäeval remonditöökotta, kuid sul on selle jaoks vaja eurot. Palgapäevani on veel 5 päeva ning raha on puudu. Esmaspäeval tuleks aga sõita autoga tööle.

Pangad ei aitaks sellises olukorras – summa on väike ning nädalavahetusel pangad enamjaolt ei tööta või kui töötavad, siis ei toimetata su laenuga nii kiiresti. Siin tulebki kiire väikelaen mängu. Väga paljud laenufirmad töötavad nädalavahetusel ja kuna peaaegu eranditult alati antakse vastus mõne minuti jooksul, saad sa rahamure lahendatud väga kiiresti. Kuigi kiirlaenu saamine on väga lihtne, pead sa siiski vastama teatud tingimustele, millest ei saa kuidagi üle ega ümber.

Loetleme siinkohal mõningaid olulisemaid asjaolusid. Kui sa vastad kõikidele nendele tingimustele, ei ole laenu saamine sugugi keeruline. Laenufirmad loetlevad alati taoliseid tingimusi oma kodulehel, seega saad enne taotluse täitmist ka heita pilgu peale ja veenduda, et sa vastad firma esitatud tingimustele. Kiirlaenud erinevad teistest laenudest muugi kui üksnes kiiruse poolest. Siin on mõned olulised eripärad, mis iseloomustavad kiirlaene:. Kiirlaen on kõrgema intressiga kui tagatisega väikelaen või tarbimislaen.

Näiteks mõnede püsimaksega tasumiseks märgitud teenuste hinnad võivad aja jooksul tõusta ning ületada Teie määratud limiiti – makse jääb sel juhul tegemata. E-arve püsimakse lepingut ei saa sõlmida iga makse tegemiseks. Vaja on, et makse saaja saadaks Teile panka e-arve. Suuremal osal ettevõtetest ja asutustest, kellele kliendil oleks otstarbekas tasuda püsimaksega, on e-arvete saatmise võimekus ka olemas. E-arve on elektrooniline arve, mis luuakse, edastatakse ja säilitatakse elektroonilises keskkonnas.

E-arve jõuab maksjani kiiremini kui paberarve ja väheneb arve kadumise risk, samuti säästab e-arve paberit. E-arveid saab paberarvete asemele tellida või tellimise lõpetada veebikeskkonnast arved. Peale e-arve püsimakse lepingu pakuvad pangad püsikorralduse lepingut.

Püsikorralduse lepinguga on mugav teha regulaarseid, kestvaid ja kindla suurusega makseid inimestele, kes arveid ei esita – näiteks vanemal lapse kontole taskuraha kanda või kamba peale korteri üürinud tudengitel tasuda oma osa üürist kaasüürilisele, kes omanikuga asju ajab. Erinevalt mobiilsideoperaatoritest, keda klient saab soovi korral vahetada oma telefoninumbrit samaks jättes, panka pangakonto numbrit samaks jättes võimalik vahetada ei ole.